Acil Para Lazım Hemen Kredi Veren Bankalar

Acil Para Lazım Hemen Kredi Veren Bankalar

Acil Para İhtiyacı olan vatandaşların en çok merak ettiği konu, hangi bankalardan hızlı kredi alabilecekleridir.  Hızlı ve kolay kredi veren bankaların işlem aşamalarını sizler için derledik.

Şubesiz Bankacılık Hizmeti

Acil Para İhtiyacı için yapılacak ilk şey şubesiz bankalara başvuruda bulunmak. Bu başvuru için herhangi bir belge talebinden bulunmadıkları için kredi işlemleri çok daha hızlı gerçekleşir.

Şubesiz bankacılık hizmeti sunan bankalar;

TEB Banka’sının CEPTETEB uygulaması,Aktif Bank’ın N Kolay uygulaması,QNB Finansbank’ın Enpara.com uygulamasıdır.Bu kuruluşlar kayıt sırasında sizden herhangi bir belge istemedikleri  için işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir.

CEPTETEB İle Kredi Başvurusu

CEPTETEB ile Acil Para İhtiyacınızı banka şubesine gitmenize gerek kalmadan, internet üzerinden kredi başvurusu yaparak giderebilirsiniz. 1000 – 30.000 TL arasında kredi başvurusu gerçekleştirmeniz mümkündür. Kredinizi 60 ay vadeli kullanabilirsiniz. CEPTETEB uygulamasından yararlanmak için TEB müşteri olma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Başvurunuzu online olarak bildirdiğiniz takdirde banka çalışanı adresinize ulaşarak gerekli belgeleri imzalamanızı sağlıyor.

N Kolay İle Kredi Başvurusu

Online banka uygulaması olan N Kolay ile Acil Para İhtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kredi için bankaya gitmeye gerek kalmadan, evrak toplamadan başvurunuzu yapabilirsiniz. Gerekli belgeleri imzalamanız için belirtmiş olduğunuz adrese kurye gönderilecektir. Başvurunuzun onaylanması halinde, talep ettiğiniz miktar hesabınıza yatırılacaktır.

Enpara.com İle Kredi Başvurusu

Enpara.com sayesinde işlem tutarı ödemeden Acil Para İhtiyacınızı karşılamak için kredi alabilirsiniz. Avantajlı düşük faizi ile kredinizi kullanabilirsiniz. Tamamen internet üzerinden gerçekleştirilen başvuru sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmaz. QNB müşterisi olmamanız halinde Enpara.com çalışanı dilediğiniz yer ve saatte gerekli evrakların imzalanması için sizi ziyaret edecektir.

Hızlı Kredi Veren Diğer Bankalar

Akbank Direkt Kredi: Akbank Direkt ile 20 bin TL’ye kadar kredi kullanımı sağlarsınız. Bu banka içinde şubeye gitmenize gerek yoktur.

ING Bank e-kredi: ING Bank müşterisi olmanıza gerek kalmadan, başvurunuz onaylandığı takdirde istediğiniz tutar hesabınıza geçer
Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi: Yapı Kredi’nin sunduğu online bankacılık ile Acil Para İhtiyacınızı giderebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 2 =