Acil Nakit Bulma Yöntemleri 2020

Acil Nakit Bulma Yöntemleri 

Acil Nakil İhtiyacınız varsa sizi kandırmaya çalışan insanları dinlemek yerine size vereceğimiz tavsiyelere göz atmanızda fayda var.

Para Bulma Yöntemleri

Acil Nakit İhtiyacının giderilmesi için pek çok farklı yöntem vardır. Sicili kirli olan, kara listede yer alan, kredi notu düşük insanlar ihtiyaçlarını giderebilmek için kredi çekemezler. Bu yüzden başka yollara başvururlar. Örneğin;

Senet ile eşya satan yerler,

Senet ile altın satan kuyumcular,

Senetle cep telefonu alan yerler.

Bu tarz yöntemlerle acil nakit ihtiyacınızı bir nebzede olsa gidermeniz mümkündür. Tabi bu yöntemleri kullanmak istiyorsanız para ihtiyacınızın az miktarlarda olması gerekiyor. 15 bin TL ve üzeri nakit ihtiyaçlarınızda finansal yardım almanız gerekir. Krediniz yüksek olacak ise bankalar sizden ipotek veya kefil talebinde bulunacaktır. İpotek ettirecek bir arsaya, konuta sahip değilseniz belirli bir senet karşılığında kredi çekebilirsiniz.

Senet İle Cep Telefonu Alma

Acil Nakit İhtiyacını karşılayabilmek için en çok başvurulan yollardan biri beyaz eşya, elektronik alet gibi ürünleri taksitle alıp, satışlarından geçici gelir elde etmektir. Eğer sizde bun tip bir satıştan gelir elde etmek istiyorsanız cep telefonu alarak başlayabilirsiniz. Almış olduğunuz telefonu kullanmadan, kutusundan bile çıkarmadan faturası ile beraber satarak geçici gelir elde edebilirsiniz. Satın alma işlemini şahsi hattınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Faturalı bir hatta sahipseniz ekstra taksit imkanlarından da yararlanmış olabilirsiniz. Ne olursa olsun daha sonra bu parayı geri ödeyeceğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız.

Bu yönteme başvurmadan önce taksitli eşya satışı yapan dükkanları araştırın. Senet ile alışveriş yapabileceğiniz bazı firmalar;

Simport senet ile cep telefonu satışı,

MuluEvim senet ile cep telefonu satışı,

Çetintaşlar senetli alışveriş sitesi,

Beko Bayraktar senet ile eşya satışı gibi firmalar ile görüşebilirsiniz.

Senet İle Altın Almak

Bazı kuyumcular taksitli altın satışı yapmaktadır. Acil Nakit İhtiyacı olan insanlarda bu yola başvururlar. En çokta güvenilir olması sebebiyle tercih edilen bu yöntem, insanların alışveriş yaparak sattıkları altınların karşılığında gelir elde ederler. Bu usulde bir ticaret için tanıdık kuyumcularla çalışmanız gerekmektedir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − 13 =